DHKE

Pupillen - Vriendenschaar (H) D1

Teamleden

Spelers
Mats van Amerongen Speler      
Mats de Groot Speler      
Aniek de Jager Speler      
Jaël Klijn Speler      
Maartje Kooiman Speler      
Karlyn van Loon Speler      
Yannick Mol Speler      
Kennan van der Priem Speler      
Jens de Rover Speler      
Linde Versteeg Speler      
 
Overige teamleden
Jorrit Muilwijk Trainer/Coach
Marcel van der Priem Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 15-06-2019 09:00 Sporting Delta D1 Vriendenschaar (H) D1 Baljeu, J.P. 31289 6-12
C 01-06-2019 11:00 Vriendenschaar (H) D1 Oranje Wit (D) D1 31301 9-9
C 25-05-2019 09:00 Vitesse (Ba) D1 Vriendenschaar (H) D1 Klerk, W. de 31283 14-5
C 18-05-2019 11:00 Vriendenschaar (H) D1 Vitesse (Ba) D1 31299 11-10
C 11-05-2019 11:00 Vriendenschaar (H) D1 Sporting Delta D1 31300 10-15
C 20-04-2019 10:00 Oranje Wit (D) D1 Vriendenschaar (H) D1 Commereuc, N 31292 10-10
C 30-03-2019 12:20 Vitesse (Ba) D1 Vriendenschaar (H) D1 Voordendag, M L 30783 12-12
C 23-03-2019 11:00 Vriendenschaar (H) D1 DeetosSnel D1 Eijke, R 30716 8-12
C 16-03-2019 12:00 RWA D1 Vriendenschaar (H) D1 Voordendag, M L 30668 11-21
C 16-02-2019 10:00 Vriendenschaar (H) D1 Nieuwerkerk D1 30705 11-23
C 09-02-2019 11:00 Vriendenschaar (H) D1 Albatros D1 30580 15-10
C 02-02-2019 15:10 Sporting Delta D1 Vriendenschaar (H) D1
C 26-01-2019 11:00 Vriendenschaar (H) D1 Vitesse (Ba) D1 30653 7-5
C 19-01-2019 14:00 DeetosSnel D1 Vriendenschaar (H) D1 Voordendag, M L 30566 6-9
C 12-01-2019 11:00 Vriendenschaar (H) D1 RWA D1
C 08-12-2018 09:00 Nieuwerkerk D1 Vriendenschaar (H) D1 Sparreboom, M 30606 13-9
C 01-12-2018 12:00 Albatros D1 Vriendenschaar (H) D1 30632 17-6
C 24-11-2018 11:00 Vriendenschaar (H) D1 Sporting Delta D1 Voordendag, M L 30594 5-13
C 13-10-2018 10:30 Vriendenschaar (H) D1 PKC/SWKGroep D1 16679 7-6
C 06-10-2018 10:00 Sporting Delta D1 Vriendenschaar (H) D1 Eijke, R 16676 9-6
C 29-09-2018 10:30 Vriendenschaar (H) D1 DeetosSnel D1 Sparreboom, M 16688 14-7
C 22-09-2018 13:00 HKC (Ha) D1 Vriendenschaar (H) D1 16652 1-10
C 15-09-2018 10:00 GKV/Enomics D1 Vriendenschaar (H) D1 Jong, S de 16656 5-19
C 08-09-2018 11:00 Vriendenschaar (H) D1 Oranje Wit (D) D1 16664 7-8

Standen

Pos Team Ws Pnt W V G + - S
1 Sporting Delta D1 6 8 4 2 0 56 50 6
2 Vitesse (Ba) D1 6 6 3 3 0 59 44 15
3 Vriendenschaar (H) D1 6 6 2 2 2 57 64 -7
4 Oranje Wit (D) D1 6 4 1 3 2 45 59 -14

Pos Team Ws Pnt W V G + - S
1 Nieuwerkerk D1 12 23 11 0 1 188 77 111
2 Albatros D1 12 16 8 4 0 151 112 39
3 Vitesse (Ba) D1 12 14 6 4 2 134 104 30
4 Sporting Delta D1 12 13 6 5 1 119 101 18
5 Vriendenschaar (H) D1 12 11 5 6 1 121 138 -17
6 DeetosSnel D1 12 7 3 8 1 82 127 -45
7 RWA D1 12 0 0 12 0 71 207 -136

Training

Berichten



Terug naar boven