A-jeugd vj Veld Week
Junioren - Vriendenschaar (H) A1
Teamleden
Spelers | |||||||
Anna van Houwelingen | Speler | ||||||
Aniek de Jager | Speler | ||||||
Storm de Kock | Speler | ||||||
Jolijn van Loon | Speler | ||||||
Karlyn van Loon | Speler | ||||||
Yannick Mol | Speler | ||||||
Tijn van Noordenne | Speler | ||||||
Anika Peursem | Speler | ||||||
Mark Teeuw | Speler | ||||||
Iza Teunissen | Speler | ||||||
Overige teamleden | |||||||
Christian Brouwer | Trainer/Coach | ||||||
Ariƫn Versteeg | Trainer/Coach |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Accommodatie | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2024 10:05 | Kinderdijk A1 | Vriendenschaar (H) A1 | J (Jeroen) van Houwelingen | 18175 | Sportpark Molenzicht | ||
C | 01-06-2024 12:20 | Sporting Delta A1 | Vriendenschaar (H) A1 | 17862 | Sportcomplex Gravensingel | |||
C | 08-06-2024 17:00 | Vriendenschaar (H) A1 | Oranje Wit (D) A1 | Extern (Scheidsrechter) | 18267 | Sportcomplex Sluisweg |
Uitslagen
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 13:20 | Sporting Delta A1 | Oranje Wit (D) A1 | 17952 | 15-10 | ||
C | 11-05-2024 17:00 | Vriendenschaar (H) A1 | Kinderdijk A1 | 17817 | 10-10 | ||
C | 20-04-2024 11:00 | Oranje Wit (D) A1 | Vriendenschaar (H) A1 | 18124 | 14-14 | ||
C | 20-04-2024 12:20 | Sporting Delta A1 | Kinderdijk A1 | 17772 | 11-12 | ||
C | 06-04-2024 12:15 | Kinderdijk A1 | Oranje Wit (D) A1 | 18085 | 16-11 | ||
C | 06-04-2024 17:00 | Vriendenschaar (H) A1 | Sporting Delta A1 | 18222 | 12-9 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-03-2024 15:40 | SKF A1 | Sporting Delta A1 | 10336 | 22-14 | ||
C | 16-03-2024 12:15 | OVVO A1 | DVO/Transus A2 | 10253 | 13-30 | ||
C | 16-03-2024 11:10 | Vriendenschaar (H) A1 | PKC/Vertom A2 | 10333 | 22-31 | ||
C | 09-03-2024 13:15 | GKV/Enomics A1 | Vriendenschaar (H) A1 | 10330 | 18-20 | ||
C | 09-03-2024 13:50 | Sporting Delta A1 | OVVO A1 | 10411 | 14-10 | ||
C | 09-03-2024 14:20 | DVO/Transus A2 | SKF A1 | 10413 | 25-17 | ||
C | 02-03-2024 14:50 | PKC/Vertom A2 | OVVO A1 | 10321 | 18-14 | ||
C | 02-03-2024 15:35 | GKV/Enomics A1 | SKF A1 | 10324 | 18-23 | ||
C | 02-03-2024 11:10 | Vriendenschaar (H) A1 | DVO/Transus A2 | 10435 | 20-27 | ||
C | 10-02-2024 17:10 | DVO/Transus A2 | PKC/Vertom A2 | 10315 | 22-17 | ||
C | 10-02-2024 11:00 | OVVO A1 | GKV/Enomics A1 | 10430 | 25-23 | ||
C | 10-02-2024 15:15 | Sporting Delta A1 | Vriendenschaar (H) A1 | 10427 | 19-17 | ||
C | 03-02-2024 15:30 | GKV/Enomics A1 | Sporting Delta A1 | 10344 | 18-17 | ||
C | 03-02-2024 14:35 | PKC/Vertom A2 | SKF A1 | 10244 | 18-19 | ||
C | 03-02-2024 11:10 | Vriendenschaar (H) A1 | OVVO A1 | 10312 | 20-16 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | OVVO A1 | SKF A1 | 10310 | 9-32 | ||
C | 27-01-2024 15:05 | Sporting Delta A1 | DVO/Transus A2 | 10423 | 17-23 | ||
C | 27-01-2024 14:20 | GKV/Enomics A1 | PKC/Vertom A2 | 10388 | 25-13 | ||
C | 20-01-2024 16:40 | SKF A1 | Vriendenschaar (H) A1 | 10356 | 28-11 | ||
C | 20-01-2024 13:10 | DVO/Transus A2 | GKV/Enomics A1 | 10381 | 28-10 | ||
C | 20-01-2024 10:20 | PKC/Vertom A2 | Sporting Delta A1 | 10306 | 19-18 | ||
C | 13-01-2024 15:30 | DVO/Transus A2 | OVVO A1 | 10417 | 19-19 | ||
C | 13-01-2024 15:05 | Sporting Delta A1 | SKF A1 | 10379 | 9-18 | ||
C | 13-01-2024 13:45 | PKC/Vertom A2 | Vriendenschaar (H) A1 | 10407 | 15-21 |
Standen
Pos | Team | Ws | Pnt | W | V | G | + | - | S |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKF A1 | 12 | 22 | 11 | 1 | 0 | 269 | 169 | 100 |
2 | DVO/Transus A2 | 12 | 21 | 10 | 1 | 1 | 280 | 196 | 84 |
3 | Sporting Delta A1 | 12 | 11 | 5 | 6 | 1 | 183 | 203 | -20 |
4 | PKC/Vertom A2 | 12 | 10 | 5 | 7 | 0 | 206 | 233 | -27 |
5 | Vriendenschaar (H) A1 | 12 | 8 | 4 | 8 | 0 | 224 | 262 | -38 |
6 | GKV/Enomics A1 | 12 | 8 | 4 | 8 | 0 | 202 | 224 | -22 |
7 | OVVO A1 | 12 | 4 | 1 | 9 | 2 | 181 | 258 | -77 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:30 - 21:00 | Team training | Veldseizoen 1e helft 2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:30 | Team training | Veldseizoen 1e helft 2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|