B-jeugd vj Veld Week
Junioren - Vriendenschaar (H) B3
Teamleden
Spelers | |||||||
Lotte Bijl | Speler | ||||||
Lieke Boerman | Speler | ||||||
Mila Monteban | Speler | ||||||
Zara Muller | Speler | ||||||
Rose de Rover | Speler | ||||||
Nikki de Rover | Speler | ||||||
Janou de Ruiter | Speler | ||||||
Anne Teunissen | Speler | ||||||
Evi Teunissen | Speler | ||||||
Overige teamleden | |||||||
Aafke Muller-Klijn | Trainer/Coach | ||||||
Johan de Rover | Trainer/Coach |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Accommodatie | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 12:45 | Vriendenschaar (H) B3 | ADO B1 | F. (Frank) de Wit… (+1) | 38933 | Sportcomplex Sluisweg | ||
C | 22-05-2024 19:30 | SKV B1 | Vriendenschaar (H) B3 | Afgeschermd | 39446 | Sportcomplex De Roef | ||
C | 25-05-2024 13:00 | ADO B1 | Vriendenschaar (H) B3 | S. (Samantha) van de Rovaart | 39506 | |||
C | 01-06-2024 10:00 | PKC/Vertom B5 | Vriendenschaar (H) B3 | 39002 | Sportpark Oostpolder | |||
C | 08-06-2024 09:30 | Vriendenschaar (H) B3 | SKV B1 | F. (Frank) de Wit… (+1) | 39643 | Sportcomplex Sluisweg |
Uitslagen
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-04-2024 19:15 | Vriendenschaar (H) B3 | PKC/Vertom B5 | 39572 | 10 - 8 | |||
O | 30-03-2024 11:00 | Vriendenschaar (H) B3 | Kinderdijk B3 | Julian Voorwinden (Scheidsrechter) | ||||
O | 23-03-2024 11:00 | Vriendenschaar (H) B3 | Oranje Wit B3 | Rick Molenaar (Scheidsrechter) | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | Vriendenschaar (H) B3 | Nexus B1 | 27218 | 4 - 10 | |||
C | 02-03-2024 11:15 | ZKV B1 | Vriendenschaar (H) B3 | 27062 | 8 - 6 | |||
C | 10-02-2024 11:40 | Vriendenschaar (H) B3 | Albatros B3 | 27773 | 8 - 8 | |||
C | 03-02-2024 16:35 | PKC/Vertom B4 | Vriendenschaar (H) B3 | 26304 | 10 - 8 | |||
C | 31-01-2024 19:15 | 't Capproen B1 | Vriendenschaar (H) B3 | 27448 | 20 - 4 | |||
C | 20-01-2024 11:30 | Vriendenschaar (H) B3 | 't Capproen B1 | 27427 | 1 - 10 | |||
C | 06-01-2024 11:00 | Merwede/Multiplaat B2 | Vriendenschaar (H) B3 | 27967 | 14 - 4 | |||
C | 16-12-2023 11:30 | Vriendenschaar (H) B3 | Merwede/Multiplaat B2 | 26821 | 8 - 8 | |||
C | 09-12-2023 11:40 | Vriendenschaar (H) B3 | ZKV B1 | 27564 | 7 - 4 | |||
C | 02-12-2023 13:20 | Albatros B3 | Vriendenschaar (H) B3 | 26634 | 6 - 3 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-03-2024 13:15 | 't Capproen B1 | PKC/Vertom B4 | 27179 | 14-7 | ||
C | 16-03-2024 12:10 | Albatros B3 | ZKV B1 | 27234 | 8-8 | ||
C | 16-03-2024 09:30 | Vriendenschaar (H) B3 | Nexus B1 | 27218 | 4-10 | ||
C | 09-03-2024 10:15 | PKC/Vertom B4 | Albatros B3 | 27115 | 13-2 | ||
C | 09-03-2024 14:00 | Merwede/Multiplaat B2 | Nexus B1 | 26478 | 8-11 | ||
C | 09-03-2024 14:45 | ZKV B1 | 't Capproen B1 | 27131 | 3-11 | ||
C | 02-03-2024 11:15 | ZKV B1 | Vriendenschaar (H) B3 | 27062 | 8-6 | ||
C | 02-03-2024 13:25 | Albatros B3 | Nexus B1 | 27305 | 9-9 | ||
C | 02-03-2024 13:15 | 't Capproen B1 | Merwede/Multiplaat B2 | 28182 | 21-1 | ||
C | 10-02-2024 11:40 | Vriendenschaar (H) B3 | Albatros B3 | 27773 | 8-8 | ||
C | 10-02-2024 10:30 | Nexus B1 | 't Capproen B1 | 28080 | 5-9 | ||
C | 10-02-2024 14:00 | Merwede/Multiplaat B2 | PKC/Vertom B4 | 27015 | 10-12 | ||
C | 03-02-2024 16:35 | PKC/Vertom B4 | Vriendenschaar (H) B3 | 26304 | 10-8 | ||
C | 03-02-2024 14:00 | Albatros B3 | Merwede/Multiplaat B2 | 28133 | 8-7 | ||
C | 03-02-2024 11:15 | ZKV B1 | Nexus B1 | 27264 | 9-4 | ||
C | 31-01-2024 19:15 | 't Capproen B1 | Vriendenschaar (H) B3 | 27448 | 20-4 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | Nexus B1 | Merwede/Multiplaat B2 | 28051 | 7-5 | ||
C | 27-01-2024 14:45 | ZKV B1 | PKC/Vertom B4 | 27708 | 8-11 | ||
C | 20-01-2024 16:20 | PKC/Vertom B4 | Nexus B1 | 26916 | 8-7 | ||
C | 20-01-2024 12:00 | Merwede/Multiplaat B2 | ZKV B1 | 27658 | 3-7 | ||
C | 20-01-2024 11:30 | Vriendenschaar (H) B3 | 't Capproen B1 | 27427 | 1-10 | ||
C | 13-01-2024 19:15 | PKC/Vertom B4 | 't Capproen B1 | 27904 | 5-7 | ||
C | 13-01-2024 10:30 | ZKV B1 | Albatros B3 | 26828 | 5-5 |
Standen
Pos | Team | Ws | Pnt | W | V | G | + | - | S |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 't Capproen B1 | 12 | 24 | 12 | 0 | 0 | 142 | 45 | 97 |
2 | PKC/Vertom B4 | 12 | 18 | 9 | 3 | 0 | 126 | 90 | 36 |
3 | Nexus B1 | 12 | 15 | 7 | 4 | 1 | 89 | 79 | 10 |
4 | ZKV B1 | 12 | 9 | 3 | 6 | 3 | 71 | 93 | -22 |
5 | Albatros B3 | 12 | 8 | 2 | 6 | 4 | 77 | 111 | -34 |
6 | Merwede/Multiplaat B2 | 12 | 6 | 2 | 8 | 2 | 85 | 118 | -33 |
7 | Vriendenschaar (H) B3 | 12 | 4 | 1 | 9 | 2 | 65 | 119 | -54 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:00 - 20:30 | Team training | Veldseizoen 1e helft 2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:30 | Team training | Veldseizoen 1e helft 2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|